Kalendář
Duben 2020
Po Út St Čt So Ne
« Bře    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Top list

TOPlist
Archivy

Archive for the ‘Něco ze mne’ Category

obr7

Přeji Vám všem překrásné prázdniny a spousty nádherných prožitků i důvodů k úsměvu. Užijte si vše, co život přináší a vnímejte u sebe tu radost ze života, co tak dobře znáte z dětských let.

Robert Endl

dotekyduse@seznam.cz

Tel. 737 743 759  

Přidáno do rubriky  „Má činnost 🙂

 

restart

Restart s odblokováním

 

Odblokování starých vzorců, osobní restart na míru s naladěním se na prapůvodní Boží záměr člověka.

Prováděno v předem dohodnutý čas dálkovým přenosem.

Vhodné při skutečném hledání sebe sama, pro odražení se od dna, při nehezkém prožitku, pro nápravu vztahových záležitostí, pro získání zdravého pohledu na sebe, pro uzdravení některých druhů psychických bloků, pro navýšení vibrací a nápravu DNA a jiné.

Zájemci se přihlásí nadotekyduse@seznam.cz

Robert Endl   Nama´Ba´Ronis                                         tel. 737743759

 www.dotekyduse.cz

 

Absolutní světlo

 

Tento článek věnuji všem, co hledají rozpínáním sebe, pravou podstatu bytí. Všem těm, jenž došli až k tomuto místu, kde absolutní světlo je zdrojem úplně všeho, co je ve vesmíru obsaženo.

Na začátku mého zkoumání vesmíru, byla má potřeba zvyšovaní vibrací. Tyto navýšené vibrace slouží tělu i duši ve světě pozemském k tomu, aby člověk, který vnímá již i světy za hmotným životem, se cítil lépe ve svém hmotném těle. Má to podobný efekt, jako když lidé na ulici pijí alkohol, aby svět v nich i kolem, byl přijatelnější pro jejich vnímání. Rozdíl je však v tom, že alkohol otupuje a škodí a je třeba ho dodávat zvenčí, kdežto k navyšování vibrací slouží lidská mysl a užité techniky, které jsou nám přirozené.

Toto navyšování vibrací pomáhá k rozpínání vědomí. Takto rozpínající se vědomí může cestovat časem i prostorem a poznávat světy za hmotou. Přitom je možné být na více místech najednou a ještě si užívat svého pozemského života se svou rodinou, či se starat o pozemské záležitosti.

Nechci zde popisovat jiné světy, ani techniky zvyšování vibrací. Jen přináším pravdu, pravdu o absolutním světle a zákonech vesmíru, kterou zde lidé zatím nežijí a možná ještě ani nechtějí slyšet.

Absolutní světlo je světlo, ze kterého vzniká úplně vše ve vesmíru. To co z něj vzejde, jednou se zase do něj vrátí. V tomto světle je obsaženo vše, co člověk ve světle hledá, ale obsahuje i vše, co by člověk hledat nechtěl. Je to ona rovnováha, o které tady na zemi hovoříme. Člověk díky této rovnováze může být tím, kým být chce. Slovy Boha bych toto řekl takto: Buď tím čím chceš být, podpořím Tě ve všem, nahoře i dole, v tom krásném i v tom co je protipólem krásného.

To proto, že i když člověk stoupá směrem vzhůru, stále obsahuje vše, stejně tak jako vše obsahuje stvořitel, či absolutní světlo. A to, co se zde již učí, je fakt, že magnetizmus přitahuje každému do života vše nač myslí, nač se soustředí. Jen pro představu toho, jak toto funguje napíši o Ježíši, který kráčel po zemi a i on obsahoval vše, třebaže se tento fakt nebude hodit spoustě lidem. Obsahoval vše, ale učinil svou volbu o tom, jakým směrem v sobě jít, věděl co chce a že když půjde jednou cestou, tak energie protipólu nebude sílit. Tak podpořil sebe ve světle, byl tím světlem a miloval.

Tento zákon přitažlivosti platí pro každého. Co člověk obsahuje, to je mu dáno, co činí, co tvoří, co má v srdci, nač myslí. Toto platí nahoře i dole, ve světle i protipólu. V absolutním světle je toto také, je tam dobro i protipól dobra a záleží na magnetizmu člověka, co on sám uvnitř sebe tvoří.

Pokud vejdete do absolutního světla čistí, budete si užívat absolutní čistotu a naopak. Je to vlastně jen nejvyšší stupeň obtížnosti té samé hry, která se hraje již tady na zemi. Pokud chce někdo hrát hru člověče nezlob se a vybere si k tomu černé figurky, je to jenom jeho volba. Jiný má zase touhu hrát tuto hru bílými figurkami a bude dostávat na svém herním poli vše, co si sám vybral, stejně tak jako hráč protipólu.

Ukončím tento článek tím, že připomenu fakt: Bůh je jeden a obsahuje vše ve všech rovinách. Absolutní světlo = Bůh, a tudíž obsahuje vše.

Volba činí každou bytost stvořitelem svého záměru.

Každý záměr je dosažitelný.

 

 

S láskou napsal Robert Endl                         3.3. 2013  v  Chrudimi

dotekyduse@seznam.cz                                 www.dotekyduse.cz

 

 

 

 

 

Když Androméda promlouvá

 

Čas velkých změn kolem Vás i uvnitř Vás samotných již nastal a netřeba čekat, že to co přijde bude stejné jako to, co nyní žijete. Otevřete se této změně, nasajte ji a důvěřujte v ní. Celý vesmír tím prochází, proč si myslet, že se tomu někdo vyhne a bude dál žít v iluzi své doby, svého času. Je na Vás, zda tato změna bude bolestivá, či zda se budete radovat jejím příchodem. Již je tu a všichni to cítí, všichni jdou tím proudem nepoznaného. Někteří s důvěrou, jiní se brání opouštět staré zakořeněné a zažité způsoby myšlení a žití. Však nikdo nezůstane nezměněn, nikdo neodolá toku nového vědomí, tohoto zázraku tvoření.

Otevřete svá srdce, důvěřujte tomuto proudění a toto proudění se nestane ve Vašem bytí chaosem. Pouze láska a důvěra v tento chod je podporou tohoto dění. Jen odevzdání se něčemu vyššímu, dá životu ten správný směr. Protože kdo nepluje po proudu dění, dlouho neodolá tomuto tvořivému procesu. Tak jako nelze stát uprostřed řeky a bojovat o své místo v ní. To proto, že každá řeka má dar odnášet vše, co stojí v její cestě a přenáší vše do zátok poznání, kde je již klid a mír, kde není boje. A to je dar této proměny, kde otevření srdcí dává směr proudění této řeky. Nebojte se být tou láskou, nebojte se být ani první v tomto otevření. Nebojte se stát se světlem lásky co ukazuje druhým tento směr. Protože tato cesta již v plném proudu, září v celém vesmíru a vše, co vesmír obsahuje, tato zář pojme. Jsem tu, abych láskou svou halila tuto Zem a tento proces proměny usnadnila každičké bytosti, která o to požádá. Volejte mne do svých srdcí, rozproudím v nich co Vás tíží a pomohu Vás přenést do zátoky klidu ve Vás samých.  S láskou a sdílením Androméda.

Přinesl  Robert Endl     14.10.2012      dotekyduse@seznam.cz        www.dotekyduse.cz