Kalendář
Prosinec 2011
Po Út St Čt So Ne
« Srp   Led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Top list

TOPlist
Archivy

Archive for Prosinec 8th, 2011

 

 

 

Žehnání pokrmu 

 

 

 

V tomto článku se chci zabývat stravou a přístupu k ní, pro úpravu a nápravu vibrací i karmy.

 

Mnoho národů žije s vědomím, že vzdávat úctu lovené zvěři, či jinak nabité stravě, je očistný proces, který vyhlazuje nežádoucí dopad na uživatele, ale i na bytost, jenž se potravou stala.

 

To má své hluboké opodstatnění a je velkou pravdou, že po takto vykonaném poděkování se vibrace změní a nežádoucí energie se již uživatele nedotknou.

 

Není samozřejmostí, že jsme na špici potravního žebříčku a není ani samozřejmostí, že tomu tak vždy bylo a bude a tak je úplně to nejmenší, co může každý z nás udělat, vzdát úctu a poděkování tomuto procesu, a každičké sebemenší částečce naší stravy. Mnozí z Vás již máte svou úctu k životu tak silně vyvinutou, že jste ze svého jídelníčku vyčlenili maso a protože sám dobře vím, že není úplně snadné se někde najíst, máte Vy všichni mou úctu.

 

A nyní se vrátím k myšlence žehnání pokrmu. Každé jídlo, které člověk pozře, projde ohromným vývojem od malinkaté rostlinky, až po hotový produkt a mnohdy se i na výrobě podílí mnoho dalších lidiček. A pokud si v mysli projdete to opravdu velké množství okolností a lidí, které ovlivnilo „a to né vždy dobře“ na té dlouhé cestě k Vám každičký pokrm, zjistíte, že je co napravovat.

 

Mám takový rituál, který si sám dělám ve své mysli, před příjmem stravy a to sobě, či druhým, abych pozvedl vibrace pokrmu a očistil ho od nežádoucího.

 

Nejprve se uvnitř pokloním zdroji pokrmu, vzdám úctu všemu, co hodlám sníst, poděkuji za zdraví přinášející energie a požehnám té rostlince, živočichovi atd. do všech dalších životů. Poděkuji i každému, kdo se podílel na výrobě. To dělejte i svým dětičkám a všem, co Vám na nich záleží. Sám to dělám i zpětně, pokud si vzpomenu později, a má to stejný význam i účinek, tak jen s chutí do toho světýlka.

 

Tak to jen v krátkosti má myšlenka pro Vás, co jdete stejnou cestičkou a zvyšování Vašich vibrací je pro Vás důležité.

 

 

S láskou Robert Endl

dotekyduse@seznam.cz

10.5.2011 Pardubice