Kalendář
Leden 2012
Po Út St Čt So Ne
« Pro   Úno »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Top list

TOPlist
Archivy

Archive for Leden, 2012

 

 

SDELENI_Z_DUTE_ZEME

(po kliknutí se otevře celý dokument ve formátu PDF- Adobe Reader)

 

 

 

 

 

 

 

2012_Vodni_drak                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

Velikáni


Po zemi již chodí spousta velkých bytostí, které jsou mnohdy vzrůstem i chováním skromní a neprůbojní a žijí si v souladu s vnitřní moudrostí, kterou si sebou přinesly. Před nedávnem jedna taková bytost opustila život lidský a navrátila se do náruče Boží. Mnoho bylo o ní napsáno ještě před jejím rozkvětem a mnoho bude napsáno ještě spoustu let po jejím opuštění světa lidí.

 

Píši dnes o Václavu Havlovi, jako malé vyjádření velké úcty. Četl jsem o něm dvacet let starý chenneling, kde stálo, že je inkarnovaný Karel 4 a nedivil jsem se. Nestaral jsem se nikdy o věci politické a popravdě starat se nechci. Ale jedno musím uznat. Již dlouho nebyla hlava našeho státu tak uznávaná po celém světě, v celém vesmíru a obávám se, že dlouho také nebude, čímž nechci nikoho urážet a snižovat.

 

Díval jsem se jeho směrem až v době, když zem se s ním loučila a svou etapu s názvem Život Václava  Havla již ukončil. Viděl jsem tři bytosti světla v zářivých rytířských zbrojích, jak nad ním střeží, jako nad nejposvátnějším pokladem, a na jeho cestě ho doprovází. A ač mi svět jemnohmotný není neznámý, upřímně jsem v něm rytíře potkal prvně. Jen jsem se uvnitř v tichosti uklonil s vděkem a láskou, za to, co přinesl nám všem. Ta zář se nedá popsat, napadá mne jen slova ABSOLUTNÍ ČISTOTA. Tak pokud nebesa takto ctí poutníka tohoto, musel být opravdu velkou vzácnou duší. Takže děkujeme ze srdce za ten dar, Václave.

 

 

 

S láskou a vděkem Robert Endl    dotekyduse@seznam.cz

16. 1. 2012  Chrudim 

Moudrost od Mistrů

Dialog přes Akašické Záznamy

Prostřednictvím Rev. Michelle Coutant

19. září 2010

 

Jakou moudrost nám můžete nabídnout, abyste nám pomohli, když se cítíme „uváznutí“ ve všech oblastech našich životů a nedokážeme se pohnout vpřed?


Požehnaní, výzvy k vám přicházejí tak rychle, je pochopitelné že mnozí z vás jste odrazeni a mnozí z vás máte pocit, že nemůžete postupovat vpřed. Žádáme vás, abyste „se zastavili a přivoněli k růžím“. Zastavte a přiveďte se zpět do svého Svatého Srdce. Přestaňte dělat to, co vás vyčerpává a jednoduše si najděte čas na umožnění odpuštění. Dovolte si odpustit sobě. Toto nemůžeme dostatečně zdůraznit. Když jste na sebe tak tvrdí a neochotni si odpustit, v prvé řadě jen více prodlužujete to, co vám způsobuje pocit uvíznutí. Odpuštění sobě uvolní tak mnoho narušených vibrací, které způsobují, že se nemůžete pohnout vpřed. Když si odpustíte, jste znovu schopni se vrátit do vibrace lásky. Sebelásky, Drazí. Nemůžeme vám dostatečně opakovat, že se musíte stále vracet k Sebelásce a uvidíte, že se najdou všechna řešení na to, co vám brání postupovat vpřed. Vibrace souzení a nedostatek odpuštění vůči sobě jsou vibrace, které vás drží ve vašem egu. Zvyšujete své vibrace, když se vracíte do vibrace lásky sebe. Vibrace lásky je vibrace, která nejvíce vám pomůže nacházet řešení. Bylo vám často řečeno, že řešení se vždy nachází na vyšší vibraci  než problém, který se snažíte vyřešit. Toto je velká moudrost, kterou si musíte pamatovat a pomůže vám znovu se pohnout vpřed. Uplatněte toto na všechny oblasti svého života, Drazí, a vaše cesta bude znovu vyjasněná a osvětlená a vaše cesta bude volná, abyste se znovu mohli pohnout vpřed.

Když vás žádáme, abyste „se zastavili a přivoněli k růžím“, zjistíte, že to budete schopni udělat, když se vrátíte na vibraci lásky. Hledejte radost, Drazí, hledejte radost a lásku a pamatujte, že tento život skončí v krátkém okamžiku věčnosti. Chcete žít tento život v bolesti a utrpení nebo jej chcete žít v lásce a radosti? Je to volba, kterou musí udělat každý z vás a my vám dáváme tyto informace, aby sem vás vedly ke dosažení lásky a radosti.
Prožijte čas v přírodě, protože zemnící vliv vaší matky Země a přírodní duchové vám pomohou vrátit se ke lásce ve vašem posvátném Srdci. Lehněte si na svou matku Zem a prociťujte jak se noříte do jejího milujícího objetí. Prociťujte jak se noříte dolů, do její půdy a propusťte všechno, co vám přivodilo vaše pocity uvíznutí. Pusťte to a ležte v objetí matky Země a začněte si uvědomovat přírodní dévy a duchy kolem vás, jak vás milují, pomáhají vám, objímají vás, jen pokud jim to dovolíte. Tiché chvíle v přírodě udělají hodně pro vaše osvěžení ve vašich denních životech.
Užijte si tento čas, Drazí, dejte si solnou koupel, zapalte svíčku, udělejte si dlouhou procházku, dělejte to, co vás těší, když se ocitnete neschopní pohybu vpřed. Pro ty z vás, kteří máte pocit, že nemáte na takové věci čas, ptáme se vás, kolik času mrháte vašim nedostatečným pohybem vpřed? Ujišťujeme vás, že máte čas. Obnovíte a osvěžíte se a zotavíte se. A nakonec věnujte nějaký čas meditaci v lásce vašeho Svatého Srdce. Prociťujte tuto lásku, buďte touto láskou. Uzavřete kruh, když jste odešli pryč od lásky vašeho Svatého Srdce, a nyní se dokážete vrátit zpět do lásky vašeho Svatého Srdce.

 

Jak nám můžete pomoci odstranit opakující se vzorce chování, které u sebe vidíme, ale nejsme schopni je změnit nebo transformovat?


Drazí, tento posel má podobenství, které jí bylo dáno, aby jí pomohlo rozeznat vzorce chování, které jí neslouží. Je to podobenství, které jí umožnilo rovněž vidět humor v těchto situacích. Když zjistíte, že opakujete vzorec chování, který vám neslouží, představte si Juke Box (hudební automat, pozn. překl.) a pak můžete určitému chování přiřadit číslo. Když se přistihnete jako předvádíte chování, které vám neslouží, představte si Juke Box ve své mysli, představte si, že je stisknuto tlačítko pro toto chování a můžete si představovat jak Juke Box skáče nahoru dolů a ze strany na stranu, jak jsou stlačována jeho „tlačítka“. Doufáme, že tato trocha humoru vám pomůže spatřit chování, které byste rádi změnili, když vystupuje ve vašem životě. A humor vám může pomoci v tom okamžiku rozjasnit a změnit chování.
Drazí, berete se tak vážně. Kdyby jste se mohli vidět, jak vás vidíme my, nebyli byste takoví vážní. Jste božské, nádherné bytosti světla, s velkolepostí, kterou nedokážete vidět nebo pochopit. Žádáme vás abyste věděli, že to tak je, a máte všechny dary, nadání a schopnosti, na překročení všeho co vám neslouží.

 

Jakou další moudrost týkající se odstranění opakujících se vzorců chování, byste nám rádi nabídli?

 

Žádáme vás, abyste zvýšili své používání fialového Plamene. Poznání vzorců, které si volíte opustit je takový velký krok směrem k pohybu vpřed. Sebezkoumání je při pohybu vpřed velmi důležité. Najděte vzorce chování, které vám brání dosáhnout vyšší pravdu. Přivolejte Fialový Plamen, přivolejte St. Germaina, Paní Portu, Archanděla Zadkiela, Paní ametystů a přivolejte anděly fialového Plamene, kteří jsou zde, aby vám pomáhali při práci s fialovým Plamenem. Zavolejte svou JÁ JSEM Přítomnost, aby aktivovala Fialový Plamen. Fialový Plamen sestoupí z vyšších říší a přijde k vám z nitra Země. Fialový Plamen pak bude plápolat přes vaše Posvátné Srdce. Je to jako byste byli obklopeni tornádem tohoto skvělého plamene přeměny. Nedostanete více než dokážete využít a když zintenzívníte své používání fialového Plamene, dostanete více. Používejte Fialový Plamen denně. Pokaždé, když se přistihnete v jednom z opakujících se vzorců chování, které byste rádi změnili, transformujte ho fialovým Plamenem. Během dne dýchejte Fialový Plamen, pošlete jej dolů do Země jako dar, a přiveďte ho zpět nahoru a ven přes střed svého Svatého Srdce, dopředu a dozadu, v podobě znaku nekonečna, když vydechujete. Vydechněte ho do Země, lidstva a všech životních forem. Naplňte se fialovým Plamenem a mějte záměr, abyste nesli Fialový Plamen ve svém poli neustále, a jak nadechneme a vydechneme, posíláte ho zemi a všem životním formám. Dostanete víc, když používáte Fialový Plamen na přeměnu sebe a podporu všech ostatních kolem vás.
Je třeba poznat odliv a příliv, když začleňujete vše, co jste se naučili a co vám bylo předvedeno. Dovolte si vstoupit do odlivu a přílivu. Váš odliv a příliv jsou také ovlivněny planetárními tělesy a astrologický událostmi. Když si toto začínáte uvědomovat, pomůže vám to, protože chápete, že v Božím plánu jsou činnosti větší síly a Boží předloha má mnoho spletitých postupů, které ovlivňují každého z vás. Vězte, že si nemůžete vždy uvědomovat nuance (jemnosti) toho, co se děje v procesu vzestupu. Vždy se vraťte do lásky ve vašich srdcích, drazí, a budete schopni plynout v božím časování a odlivu a přílivu vesmíru.
My jsme Vzestoupení Mistři. Jsme tady s vámi a pomáháme vám. Požádejte nás, abychom k vám vyzařovali lásku, požádejte nás, abychom byli s vámi, a pomohli vám přinést rovnováhu a harmonii do vašich životů.
Můžete kopírovat a sdílet s Láskou a Požehnáním. Prosím kopírujte celou zprávu a dejte zásluhu Vzestoupeným Mistrům prostřednictvím Rev. Michelle Countant a poskytněte odkaz na:

www.transformingradiance.com/cosmicblog/.

 

Veškerá moje Láska a Mnoho Požehnání

Michelle

Překlad do slovenštiny: Sir

Do češtiny upravil : LM