Kalendář
Únor 2012
Po Út St Čt So Ne
« Led   Dub »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829  
Top list

TOPlist
Archivy

Archive for Únor, 2012

 
 

Rukopis M a g d a l e n y

(po kliknutí se dokument otevře v AdobeReaderu)

 
 
 

 

Celusius

 

 

Poslední dobou, mi vždy když jsem byl v klidu a sám na procházce, hlavou projelo místo, které jsem dosud nikde tady neviděl. Toto místo, o kterém budu nyní psát zde, jsem si pár dní procházel a chtěl ho poznat nejen pro tu krásu, ale pro tu čistotu a klid ve všem a v každém. Celusius. Mé nalaďování začalo před školou, když jsem s kočárkem čekal na děti a jen jsem vnímal tu čistotu sněhu. Viděl jsem bytosti, které vypadají téměř stejně jako my tady, jak jen tak sedí či stojí a tváří se šťastně. Kolem mne krásná zelená krajina, trošičku připomínající  udržované golfové hřiště, avšak místo jamek stejně zatravněné domečky půlkulatého tvaru, které jako by vyrůstaly ze země a naprosto s ní souzněly. První myšlenka, která mnou projela, byla o tom, že se asi dívám na budoucnost země, či možná na některou z její minulosti. Prozkoumám to, řekl jsem si a pustil jsem blíže ten obraz, který jsem nemohl zařadit do toho, co jsem již znal. Přiblížil jsem  se k jedné bytosti, která se na mne usmívala a vypadala, jako když na mne čeká.

Toto je planeta sdílení, to je to, co vidíš, to, co Tě zaujalo. Řekl mi ten muž, či žena?

Zde není oddělení, zde jsme celek toho, co znáte vy na zemi. Žena i muž již splývají v jednom těle a jsou v rovnováze jedním. Má pozornost utkvěla na vyslovování, bez pohnutí či otevření rtů. Vlastně všichni hovořili a přitom se zavřenými ústy. Také to děláš, zaznělo od mého průvodce, který se na mne stále krásně usmíval a svým pohledem mi dával znát svou jednotu se mnou. Sáhl jsem si na něj a zmáčkl mu paži, abych věděl, zda je hmotný, či jemnohmotný, a připadal mi stejný, jako je to u nás. Je to tak na půl, ve srovnání s vámi, řekl. Máme těla, která vypadají podobně, ale jsou jemnější co do energií a fungují jinak. Nestárnou, jsou věčná a čas, který znáte u vás, na ně nemá vliv. Jsme tu jak dlouho sami chceme a pokud se někdy rozhodneme to změnit, prostě odejdeme jinam, do jiných forem bytí. Žijeme tu, abychom sdíleli vše, co potřebujeme zažít, a tím se posouváme dál, bez potřeby to prožít. Jednoduše se naladíme, přehrajeme si prožitek, procítíme si ho a již ho potom obsahujeme. Tím jsme součástí celku, avšak nepotřebujeme k tomu všechny ty emoce, které jsou destrukční. Jsme v lásce a míru stále. Potravu nepřijímáme a žijeme z toho, co je všude kolem, čemu vy říkáte prána. Jsme toho stále součástí a nejenom toho, ale i všeho ostatního, protože vše žije, i ty příbytky jsou živé a obsahujeme je a oni nás. To už jsme ale stáli uvnitř jednoho domečku a díval jsem se, že vypadá uvnitř stejně jako zvenčí a stále jsem byl vlastně venku, což jsem nechápal. Jsme stále součástí, vždyť jsem Ti to říkal, řekl mi myšlenkou a stále se smál. Napadlo mne, zda je toto můj domov, když mne to sem zaválo, ale odpovědi mého průvodce na mé myšlenky v sobě rovnám dosud. Zde žijeme, protože jsme již vše obsahovali, ale nechtěli ještě ukončit hmotné bytí. Spousta nás byla na různých planetách a někteří, co tu jsou, znají dobře i zemi. Avšak již nás nebylo třeba a ušli jsme si svou cestou to, co vy máte ještě před sebou. Ty jsi cestovatel, hledáš všude a cestuješ vědomě i nevědomě po celém vesmíru. Proto jsi teď tady. Je to běžné v celém vesmíru, že vědomí, které je nespoutané hmotou, takto cestuje a váš rozum to ještě nechápe. Každý cestovatel musí dost cvičit, aby přitáhl ke svému hmotnému tělu i poletující vědomí, poznamenal laskavým hlasem a tím mi odpověděl na nevyřčenou otázku, o všude probíraném uzemňovaní.  Stále usmívající průvodce byl skutečným a já věděl, že se sem vrátím, protože je zde absolutní klid a nádhera, která mnou prostupuje. Znáš Ježíše? Řekl jsem a čekal úžas. Celý vesmír zná Ježíše, řekl mi klidně a pokračoval dále. Celý vesmír zná i Tebe a zná i každou jinou duši. Všichni obsahujeme jeho i Tebe i každičkého jiného tvora, jsme jejich součástí po všechen čas v teď. 

Máte pro lidstvo nějaký vzkaz, moudro? Lidstvo nepotřebuje další moudra, vše již tam máte. To, co potřebujete, je láska v každé vaší myšlence, v každém vašem konání, v každém vašem vztahu, ve všem, co tvoříte. Dokud nebudete milovat vše, co děláte, každého, s kým něco sdílíte, dokud myšlenka nebude láskou a láska nebude vaším nepřetržitým vyjadřováním, neposunete se dál od nižšího k vyššímu. A stále se na mne usmíval, i přes to, co mi právě řekl, jako by jen četl jakousi příjemnou knihu. Ano, sem se určitě ještě podívám, řekl jsem si a navrátil se ke svému tělu s vděkem, co vše jsem se dnes krásného naučil si uvědomovat.

 

 

S láskou a vděkem Robert Endl   dotekyduse@seznam.cz

22.02. 2012  Chrudim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Absolutni pamet indigoveho ditete Matiase De Stefano_1.

  

Absolutni pamet indigoveho ditete Matiase De Stefano_2 

 
 

(po kliknutí se otevře celý dokument ve formátu Acrobat Reader)

 

 

 

Poselství od světelného průvodce Dejvá Li dne 10.1.2011

 

 

Moji milovaní,

 

Prosím vás, učte se tento rok, který právě započal, laskavosti!

 

Učte se být laskaví  sami k sobě, přestaňte si ubližovat strachem, obavami, kritičností, obviňováním a sebeobviňováním, závistí, hněvem a nenávistí.

 

Buďte laskaví ke svému tělu: pečujte o něj s láskou, tak jako matka pečuje o tělo svého miminka.

 

Syťte své tělo pokrmy, které mu prospívají v míře, která mu prospívá. Umožňujte svému tělu dostatek pohybu, přirozeného, radostného. Tančete, točte se, houpejte se, třepte se, hopsejte, jen tak pro sebe,buďte i v pohybu svobodní a spontánní. Oblékejte své tělo do příjemných materiálů a barev. Barev se nebojte! Odhoďte konvence a oblékejte to, co se vám líbí, v čem se cítíte hezky.

 

Omývejte své tělo, smývejte ze sebe únavu a stres. Uvědomujte si životodárnou energii vody když ji pijete, když se jí omýváte.

 

Dovolte si dělat ty činnosti, které vás těší, jen tak pro radost, ne pro výsledek a pro hodnocení ostatních.

 

Říkejte to co potřebujete říci, odvážně a otevřeně. Naslouchejte opravdu druhým, dávejte jim prostor k tomu, aby se i oni vyjadřovali otevřeně.

 

Pečujte o svoji mysl. Vyprazdňujte ji každý den od zbytečných nánosů: co jsem nestihl, co jsem zkazil, kdo mi ukřivdil, co musím, co nemám….

 

Naplňujte svoji mysl světlem. Naplňujte svoji mysl hezkými myšlenkami: za co mohu děkovat, koho jsem potěšil, kdo mě potěšil, co se mi podařilo, co jsem dokázal….

 

Je tolik možností jak být laskavý k sobě, k ostatním. Stačí laskavost pustit do svého života, udělat jí tam místo. S laskavostí přichází příjemné pocity, příjemné situace, příjemné prožívání každodenního života.

 

Laskavost a laskání mají velmi blízko k sobě. Laskání  je projev láskyplné intimity k sobě a k druhým.

 

Buďte laskaví k přírodě, ke všem tvorům, ke všem rostlinám, k zemi, ke vzduchu, který dýcháte!

 

Buďte laskaví a budete zdraví, úspěšní a šťastní!

 

S láskou Dejvá Li

Poselství přijala Ivana Verner

PhDr Ivana Verner
Poradenství pro zdraví fyzické i psychické, rozvoj osobnosti a sebepoznání , relaxace, meditace
Rabštejnská Lhota 58, 53701
www.nasandel.cz