Kalendář
Červenec 2012
Po Út St Čt So Ne
« Čvn   Srp »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Top list

TOPlist
Archivy

Archive for Červenec, 2012

Poselství světelného průvodce Dejvá Li 30.7.2012

Milovaní,
Prožíváte období prudkého zvýšení proudění energií do osmé čakry, do oblasti, která se aktivuje všem lidem žijícím v současné době.
Možná jste si všimli, že v posledním období v místech, kde žijete se často objevuje na obloze Duha!
Duha je světelný útvar, který připomíná, že vy lidé máte schopnost a nejen schopnost, ale také přirozenost soucítit…možná si nedovedete zcela jasně představit, co to soucítění je…soucítění je takový postoj k dějům, situacím, které prožíváte vy a vaše okolí, kdy neposuzujete, nehodnotíte, nekritizujete, neplánujete, nemáte obavy a pochybnosti, kdy prostě prožíváte. Soucítění přináší velikou úlevu v tom, že přestáváte trpět. Utrpení skrze zažívání pocitů: nejsem dost dobrý, nejsem dost hezký, nejsem dost výkonný, nejsem dost úspěšný, nejsem dost šikovný, nejsem dost chytrý…tedy nejsem hoden lásky někoho z mého okolí. Jsem tedy nemilovaný, sám, ohrožený, tedy trpím!
Když člověk trpí, není schopen cítit lásku, vděk, ztrácí naději, chřadne… nic mu nepomůže, že je vzdělaný, že je úspěšný, že je materiálně bohatý…. Utrpení člověka odděluje od něho samého, od ostatních, od zdraví, od života…..
Byli jste vychováváni jako trpící, učili vás trpět, litovat sebe i druhé, ale tím vás také učili nemilovat… učili vás zaměňovat Lásku za připoutanost k někomu, k něčemu.. a když jste připoutaní, nejste svobodní… a Láska je Svoboda….Když připoutaný člověk předmět nebo objekt připoutanosti ztratí, tedy je od něho osvobozen, začne prožívat utrpení…. A mnohdy si myslí, že to že trpí, je známkou jak moc toho co ztratil miluje….to je velký omyl… Láska je svobodná, Láska je radost, nikoliv utrpení, láska je vděk…
Láska, pokud ji někdy skutečně cítíte, pokud je svobodná, radostná, vděčná, Láska nemizí, Láska nekončí. Láska nekončí odchodem, či smrtí vašeho domnělého objektu Lásky… Láska vlastně nesouvisí s žádným jiným člověkem, než pouze s vámi. Láska buď ve vás žije, nebo nežije..Když ve vás Láska žije, potom ji pociťujete ke všem a ke všemu, bez rozdílu toho, jak se projevují a kde jsou. Máte třeba vedle sebe někoho, kdo je vám bližší než jiní lidé, ale to neznamená, že k němu cítíte větší Lásku.. Lásku nezměříte! To jen ten váš blízký člověk, tím, že jste s ním více, než s ostatními, že má třeba stejnou krev jako vy, máte více souznící energie, představte si to jako by si ty vaše energie na sebe prostě zvykly… a vy to zaměňujete za Lásku… Ano, Láska mezi vámi také je, ale není jiná, než k těm, kdo nejsou častěji ve vaší blízkosti…
Soucítění a Láska jsou vlastně jeden a ten samý proud té nejčistší energie.
Kdo soucítí, ten současně pociťuje Lásku. Vnímá všechny stejné jako sebe, svobodně, neodděleně, bez posuzování, připoutanosti a beze strachu. Soucítící žije tak, aby neubližoval sobě ani druhým tím, že je nechá sobě ubližovat. Soutícící dává všem právo na jejich prožitky a zkušenosti s vědomím, že nic není lepší ani horší, prostě to je… Soucítící nikoho nelituje, neobviňuje, nehodnotí ani nekritizuje.
Soucit přináší velikou úlevu, osvobození a skutečný pocit Lásky. Máte příležitost soucit zakoušet, vnášet ho do svého života, doba je tomu teď příznivá…
Rozvíjejte svůj soucit uvědomováním si toho, zač můžete být každý den, každou hodinu, každou minutu vděční! Je toho skutečně dost!
Rozvíjejte svoji osmou čakru tím, že budete méně posuzovat, méně očekávat, méně pochybovat.
Rozvíjejte svoji osmou čakru tím, že budete svobodně a laskavě komunikovat s druhými.
Rozvíjejte svoji osmou čakru meditacemi, pobytem v přírodě, svobodným dechem, vděkem.
Důvěřujte sami sobě, důvěřujte Životu, vše, co se vám v životě přihodí je příležitostí k vašemu rozvoji!

S Láskou Dejvá Li

Poselství přijala Ivana Verner

 
 

Lecivy magnetizmus – Jan Nedomansky

(klikněte pro otevření v AdobeReaderu)

 
 

 

 

Lukostřelba

 

 

 

Před nějakým časem mi do života vstoupila lukostřelba a celkem jsem s ní z duše splynul, protože dala mému životu nový rozměr. Avšak článek, který zde píši,  pod tímto krásným názvem, sám s obsahem jen okrajově souvisí. Byť informace přišly právě díky lukostřelbě. Již v počátku jsem vnímal, že střelba z luku je úžasná forma meditace, i když zprvu tělo bolelo a skrze bolest nedopřávalo to toužebně očekávané splynutí. Po nějakém čase však tělo přivyklo a již neudávalo tok myšlenek a mysl mohla volně proudit bez ohledu na hmotné tělo a to dnes zjednodušeně popíši v tomto snad nedlouhém článku.

Prvně zapomeňte na školu a na vše, co se v ní učí, a jen dejte průchod svému vhledu při dnešním čtení. Tak a nyní si představte sebe jako lukostřelce, jak natahuje tětivu a svůj šíp vystřeluje směrem k terči. Staňte se tím šípem, jednoduše tak, že se naladíte na jeho energii a stanete se jí. Nyní se podívejte směrem ke střelci i směrem k terči a tyto dva body roztáhněte na přímce zvané nekonečno a stále si uvědomujte sebe jako energii šípu. Sami sebe zastavte uprostřed letu a rozhlédněte se kolem sebe, jakou strukturu má ta hmota jménem země a jak moc se přestala podobat tomu, co tak dobře všichni známe.

Zde již neplatí čas a hmota kolem má formu podobající se různě barevným bublinám, které jsou pružné a stále se pohybují. Ani země není patrná v celém vesmíru rozdílně a vše kolem má podobnou formu plující nekonečnem. A nyní si přeneste toto vědomí zpět do těla a nesnažte se tomu rozumět či to jinak škatulkovat, to je jen jiná realita, jiná dimenze, kterou již můžeme vnímat, avšak porozumět jí je zatím mimo naše možnosti.

Takže, pokud učiníte další navazující krok v tomto rozpínání se, tak mi napište a sdílejte to s těmi, co hledají cesty vyšších pravd.

S láskou a světlem se 16.7.2012  loučí Robert Endl  

dotekyduse@seznam.cz   www.dotekyduse.cz  

 
 
 

 

Kurs Bozi vule – Orin a Da ben

(klikněte pro otevření v AdobeReaderu)