Kalendář
Březen 2013
Po Út St Čt So Ne
« Úno   Dub »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Top list

TOPlist
Archivy

Archive for Březen 3rd, 2013

 

 

 

Absolutní světlo

 

Tento článek věnuji všem, co hledají rozpínáním sebe, pravou podstatu bytí. Všem těm, jenž došli až k tomuto místu, kde absolutní světlo je zdrojem úplně všeho, co je ve vesmíru obsaženo.

Na začátku mého zkoumání vesmíru, byla má potřeba zvyšovaní vibrací. Tyto navýšené vibrace slouží tělu i duši ve světě pozemském k tomu, aby člověk, který vnímá již i světy za hmotným životem, se cítil lépe ve svém hmotném těle. Má to podobný efekt, jako když lidé na ulici pijí alkohol, aby svět v nich i kolem, byl přijatelnější pro jejich vnímání. Rozdíl je však v tom, že alkohol otupuje a škodí a je třeba ho dodávat zvenčí, kdežto k navyšování vibrací slouží lidská mysl a užité techniky, které jsou nám přirozené.

Toto navyšování vibrací pomáhá k rozpínání vědomí. Takto rozpínající se vědomí může cestovat časem i prostorem a poznávat světy za hmotou. Přitom je možné být na více místech najednou a ještě si užívat svého pozemského života se svou rodinou, či se starat o pozemské záležitosti.

Nechci zde popisovat jiné světy, ani techniky zvyšování vibrací. Jen přináším pravdu, pravdu o absolutním světle a zákonech vesmíru, kterou zde lidé zatím nežijí a možná ještě ani nechtějí slyšet.

Absolutní světlo je světlo, ze kterého vzniká úplně vše ve vesmíru. To co z něj vzejde, jednou se zase do něj vrátí. V tomto světle je obsaženo vše, co člověk ve světle hledá, ale obsahuje i vše, co by člověk hledat nechtěl. Je to ona rovnováha, o které tady na zemi hovoříme. Člověk díky této rovnováze může být tím, kým být chce. Slovy Boha bych toto řekl takto: Buď tím čím chceš být, podpořím Tě ve všem, nahoře i dole, v tom krásném i v tom co je protipólem krásného.

To proto, že i když člověk stoupá směrem vzhůru, stále obsahuje vše, stejně tak jako vše obsahuje stvořitel, či absolutní světlo. A to, co se zde již učí, je fakt, že magnetizmus přitahuje každému do života vše nač myslí, nač se soustředí. Jen pro představu toho, jak toto funguje napíši o Ježíši, který kráčel po zemi a i on obsahoval vše, třebaže se tento fakt nebude hodit spoustě lidem. Obsahoval vše, ale učinil svou volbu o tom, jakým směrem v sobě jít, věděl co chce a že když půjde jednou cestou, tak energie protipólu nebude sílit. Tak podpořil sebe ve světle, byl tím světlem a miloval.

Tento zákon přitažlivosti platí pro každého. Co člověk obsahuje, to je mu dáno, co činí, co tvoří, co má v srdci, nač myslí. Toto platí nahoře i dole, ve světle i protipólu. V absolutním světle je toto také, je tam dobro i protipól dobra a záleží na magnetizmu člověka, co on sám uvnitř sebe tvoří.

Pokud vejdete do absolutního světla čistí, budete si užívat absolutní čistotu a naopak. Je to vlastně jen nejvyšší stupeň obtížnosti té samé hry, která se hraje již tady na zemi. Pokud chce někdo hrát hru člověče nezlob se a vybere si k tomu černé figurky, je to jenom jeho volba. Jiný má zase touhu hrát tuto hru bílými figurkami a bude dostávat na svém herním poli vše, co si sám vybral, stejně tak jako hráč protipólu.

Ukončím tento článek tím, že připomenu fakt: Bůh je jeden a obsahuje vše ve všech rovinách. Absolutní světlo = Bůh, a tudíž obsahuje vše.

Volba činí každou bytost stvořitelem svého záměru.

Každý záměr je dosažitelný.

 

 

S láskou napsal Robert Endl                         3.3. 2013  v  Chrudimi

dotekyduse@seznam.cz                                 www.dotekyduse.cz