Kalendář
Prosinec 2019
Po Út St Čt So Ne
« Úno    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Top list

TOPlist
Archivy

 

Absolutní světlo

 

Tento článek věnuji všem, co hledají rozpínáním sebe, pravou podstatu bytí. Všem těm, jenž došli až k tomuto místu, kde absolutní světlo je zdrojem úplně všeho, co je ve vesmíru obsaženo.

Na začátku mého zkoumání vesmíru, byla má potřeba zvyšovaní vibrací. Tyto navýšené vibrace slouží tělu i duši ve světě pozemském k tomu, aby člověk, který vnímá již i světy za hmotným životem, se cítil lépe ve svém hmotném těle. Má to podobný efekt, jako když lidé na ulici pijí alkohol, aby svět v nich i kolem, byl přijatelnější pro jejich vnímání. Rozdíl je však v tom, že alkohol otupuje a škodí a je třeba ho dodávat zvenčí, kdežto k navyšování vibrací slouží lidská mysl a užité techniky, které jsou nám přirozené.

Toto navyšování vibrací pomáhá k rozpínání vědomí. Takto rozpínající se vědomí může cestovat časem i prostorem a poznávat světy za hmotou. Přitom je možné být na více místech najednou a ještě si užívat svého pozemského života se svou rodinou, či se starat o pozemské záležitosti.

Nechci zde popisovat jiné světy, ani techniky zvyšování vibrací. Jen přináším pravdu, pravdu o absolutním světle a zákonech vesmíru, kterou zde lidé zatím nežijí a možná ještě ani nechtějí slyšet.

Absolutní světlo je světlo, ze kterého vzniká úplně vše ve vesmíru. To co z něj vzejde, jednou se zase do něj vrátí. V tomto světle je obsaženo vše, co člověk ve světle hledá, ale obsahuje i vše, co by člověk hledat nechtěl. Je to ona rovnováha, o které tady na zemi hovoříme. Člověk díky této rovnováze může být tím, kým být chce. Slovy Boha bych toto řekl takto: Buď tím čím chceš být, podpořím Tě ve všem, nahoře i dole, v tom krásném i v tom co je protipólem krásného.

To proto, že i když člověk stoupá směrem vzhůru, stále obsahuje vše, stejně tak jako vše obsahuje stvořitel, či absolutní světlo. A to, co se zde již učí, je fakt, že magnetizmus přitahuje každému do života vše nač myslí, nač se soustředí. Jen pro představu toho, jak toto funguje napíši o Ježíši, který kráčel po zemi a i on obsahoval vše, třebaže se tento fakt nebude hodit spoustě lidem. Obsahoval vše, ale učinil svou volbu o tom, jakým směrem v sobě jít, věděl co chce a že když půjde jednou cestou, tak energie protipólu nebude sílit. Tak podpořil sebe ve světle, byl tím světlem a miloval.

Tento zákon přitažlivosti platí pro každého. Co člověk obsahuje, to je mu dáno, co činí, co tvoří, co má v srdci, nač myslí. Toto platí nahoře i dole, ve světle i protipólu. V absolutním světle je toto také, je tam dobro i protipól dobra a záleží na magnetizmu člověka, co on sám uvnitř sebe tvoří.

Pokud vejdete do absolutního světla čistí, budete si užívat absolutní čistotu a naopak. Je to vlastně jen nejvyšší stupeň obtížnosti té samé hry, která se hraje již tady na zemi. Pokud chce někdo hrát hru člověče nezlob se a vybere si k tomu černé figurky, je to jenom jeho volba. Jiný má zase touhu hrát tuto hru bílými figurkami a bude dostávat na svém herním poli vše, co si sám vybral, stejně tak jako hráč protipólu.

Ukončím tento článek tím, že připomenu fakt: Bůh je jeden a obsahuje vše ve všech rovinách. Absolutní světlo = Bůh, a tudíž obsahuje vše.

Volba činí každou bytost stvořitelem svého záměru.

Každý záměr je dosažitelný.

 

 

S láskou napsal Robert Endl                         3.3. 2013  v  Chrudimi

dotekyduse@seznam.cz                                 www.dotekyduse.cz

 

 

 

 

Comments are closed.