Kalendář
Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Top list

TOPlist
Archivy

Moudra č. 1

– Vše co zažíváme, uvnitř nejprve obsahujeme, proto je užitečné uvnitř sebe porovnat vše podstatné, abychom obsahovali jen to, co chceme opravdu zažívat.

– Každé energetické centrum na těle k nám nepřetržitě hovoří. Pro odstranění nerovnováhy v určité oblasti, postačí v mysli vejít do každé hlavní čakry a vnímat. Přičemž zde již samotné uvědomění a přijetí nerovnováhy, nastoluje ozdravný proces v jemnohmotném a následně hmotném těle.

– Každá pozice rozumu je dočasná. Pro skutečné působení, je třeba jednat z pozice srdečního centra, které je zdrojem časově neohraničené, všeuzdravující esence Boha v nás.

Moudra č.2

– Každičká emoce má svůj náboj, který lze přirovnat ke znaménku plus či mínus. Tento náboj má tu vlastnost, že buď přináší energii k nám, nebo ji odnáší od nás, stejně tak, jako se dobíjí či vybíjí baterie. Kladné, pozitivní a láskyplné emoce mají znaménko plus a přispívají energií do naší pomyslné baterie. Záporné negativní emoce mají znaménko mínus a tím pádem i obrácený efekt. Pokud se potkají dvě či více shodných emocí stejného znaménka, je jejich působení vzájemnou podporou změněno z plus na krát a z mínus na děleno. A tento účinek je již nepřehlédnutelný.

Stručně řečeno: radost z něčeho podpořená vděkem je krát a je přínosem, a na druhou stranu malá sebeláska podpořená nedůvěrou v sebe či druhé, nebo žárlení podpořené nedůvěrou, je děleno a není přínosem. Proto přeji všem hledajícím plusové znaménka, zlatíčka.

Moudra č. 3

 

– Ten kdo svůj čas věnuje v nezdravé délce televizi, často žije životem druhých a nevnímá sám sebe. Je to určitý naučený únik od vlastních problémů, kdy již člověk sám si není vědom toho, že je zde nějaká závislost.

– Čas, tak jak ho známe a používáme zde, je klamný. Není čas, jak se zde měří, ale jen sled událostí, podobný nekonečnému vrstvení na přímce, kterou lze nazvat časová osa. Na této nekonečné přímce není nic, co by se zde vnímalo jako minulost či budoucnost. Je jen vrstvení v přítomném čase. Žádný prožitek zde není včerejší, žádná minulost, žádné staré či minulé životy zde nejsou. Je jen přítomný okamžik toho všeho, co navzájem pluje navrstvené na časové ose. Na této ose lze v přítomném okamžiku vše znovu nažít, znovu lze vše procítit i vidět. Tato přítomnost na této vrstvené časové ose je tu pro uzdravení všeho a lze ji tímto způsobem využít.