Kalendář
Únor 2024
Po Út St Čt So Ne
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Top list

TOPlist
Archivy

 

Širokospektrální medicína Isda

 

 

Tato medicína je založena na třech aspektech shrnutých v jeden lék tak, aby si každý dokázal sám pomoci.

V první řadě je zde směs bylin, které harmonizují organismus a při vnitřním užívání pročisťují orgány. Zklidňující vibrace těchto bylin vstupují hluboko do těla a duše.

Druhým nositelem uzdravujícího procesu je v této medicíně léčivá energie v kumulované podobě, která sladí vše, čeho se dotkne, a navrací tak zdraví do míst, kde z nějakého důvodu zdraví schází. Tato energie je složena z mnoha druhů vysoce vibračních energií, jako je reiki, šambala, snow white a jiné, které jsou sloučeny tak, aby účinek celé medicíny byl co nejobsáhlejší.

Třetí a dost podstatný podíl v této medicíně patří zhuštěnému ukotvenému světlu, které jako takové při použití navrací světelnou frekvenci do buňek i aurického těla člověka a které prostupuje skrze buněčné stěny přímo do každé buňky ve snaze změnit ty tmavé nemocné na světlonosné uzdravující se buňky. Tato medicína je určena především těm, kteří tu vnímají více, než kdy dokáží sami chápat. A to od kolébky až po ty, co tu již žijí delší čas.

Dávkování je u této medicíny snadné, 4 krát denně 6 kapek pod jazyk, kapátkem, které je součástí lahvičky. Medicína dále putuje  do krevního oběhu a jater, kde započíná proces uzdravení.


Balení je určeno na dobu přibližně tří týdnů. V případě, že se jedná o akutní stav, kapou se první tři dny kapky po hodině a po třech dnech se postupně intervaly prodlužují, až na doporučené dávkování.

Medicínu lze podávat také skrze pokožku, kdy postačí vždy jedna kapka na deset centimetrů čtverečních rozetřít, popřípadě jedna kapka na čakru.

U dětí medicínu podáváme do nesycených nápojů, či do jídla.

Možno také nakapat po lehkém naředění do rozprašovače a harmonizovat tímto způsobem aurické tělo, postel či místnost, kde se ten, komu je uzdravující proces určen, zdržuje.

U zvířat kapeme do vody, kterou pijí, či přímo do úst.

Není možné předávkování a medicína si také nepřekáží s medikamenty, které již člověk z nějakého důvodu užívá.

Tato medicína není náhradou zdravotní medikace a ani se tak nechová, tato jen harmonizuje to, co není v rovnováze, a dává každému prostor a sílu na to, co chce ve svém životě změnit a narovnat.

Ke zjištění, co je u nás v nerovnováze, dopomůže dobrý diagnostik.

Úmyslně zde nepopisuji všechny nemoci, kterým je tato medicína prospěšná, neboť jak již název sám říká, jedná se o širokospektrální medicínu, tudíž má její účinek ohromný rozsah působení v těle, kolem něj, i na samotnou duši.

Každá nemoc je zaviněna špatným průtokem energie v nás, který způsobil nevhodný postoj, nevhodné pocity, emoce či myšlenky k nějakému tématu. A je dobré vědět, že žádný lék za nás neudělá změnu postoje, emocí a myšlenek tak, aby nastala opět rovnováha. Avšak s užitím  této medicíny je zajištěn přítok jemných uzdravujících informací do každého problému jako podpora samouzdravovacího procesu každého uživatele.  Toto je návrat k širokospektrálnímu léčení, které pochází  z dob Atlantidy.

Cena lahvičky s medicínou je 550,-Kč a zasílám ji po objednaní na dobírku.

Objednávky na e-mail:  dotekyduse@seznam.cz,  SMS na mobil:  737 743 759