Kalendář
Květen 2024
Po Út St Čt So Ne
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Top list

TOPlist
Archivy

 

Snow White

 

Level 1 a 2

 

 

Z němčiny přeložila a doplnila:

Magda Doležalová, Mistr Reiki

 

Snow white

(Sněhobílá, čistá)

 

Před 3000 lety v jedné malé krásné druidské vesničce…..

Byli jsme vesnice léčitelů a používali jsme energii ze země, jako Keltové, Tibeťané a nebo jiné elementární formy reiki. Používali jsme k  léčení i rostliny.

 

Většina z nás nosila tmavě zelené róby-šaty, pár mužů také tmavě hnědé. V tomto čase se narodili Druidové, bylo to něco, co se nedá popsat.

Jednoho dne do vesnice přišel sněhobíle oblečený muž. Byl to Ježíš, a učil nás léčení se světlem. Tímto se z nás stali ti, čemu se v dnešní době říká „ti, kdo léčí se světlem“ nebo „ti, kdo léčí světlem“.

 

(ano, já, můj manžel i moje děti jsme byli obyvatelé této vesnice. Ze začátku jsem směla SW předávat pouze lidem, kteří z této vesnice pocházeli.) V prosinci 2004 jsem od svých průvodců dostala svolení zasvěcení předávat volně dál.

Linda Jean Horton

 

 

Zasvěcení do  Snow white nás má znovu přivést ke spojení s Kristem (známé také jako s Vyšším selfem) a pomoci zvýšit naše léčitelské schopnosti. Snow white je ve své síle a ve svých vlastnostech jako reiki.

 

Level 1 obsahuje 5 zasvěcení, která se dávají v 5 po sobě jdoucích dnech, nejlepší je toto zasvěcení dělat vždy ve stejném čase. Není možné všechna zasvěcení dělat v jednom dni.

 

Level 2 – Mistr  obsahuje 6 zasvěcení, která se dávají v 6 po sobě jdoucích dnech, nejlepší je toto zasvěcení dělat vždy ve stejném čase. Není možné všechna zasvěcení dělat v jednom dni.

 

Snow white nepoužívá symboly, je to čistá energie. Pro zasvěcení na dálku je nejlepší, když máte foto zasvěcované osoby, ale není to podmínka.

 

Při léčení se Snow white mohou nastat osobní změny, které jsou ale pro Vaše dobro. Někdy to ale sami můžete rozpoznat až později. Zasvěcení do Snow white pomohou otevřít horní čakry, mají vliv na fyzickou stránku. Někteří lidé zasvěcení prožívají tak, že jimi prochází světlo. Zkušenosti jsou takové, že po zasvěcení dochází ke změnám v životě, pomáhají lidem najít lásku, ukončit staré, nefunkční a destruktivní vztahy, dají věci do pohybu. Mistrům se stává, že každým zasvěcením jim přichází něco nového do života.

 

Naladění na Snow white a léčení

Tato linie nepoužívá žádné symboly, jedná se o čistou energii. Používá se jako reiki, buď samostatně nebo můžete kombinovat i s jinými liniemi reiki. Naladění na energii provádějte v souladu se svým Vyšším Já, záměrem. Nejsou potřeba žádné speciální rituály.

Poprosíte Vyšší Já na vyladění energie SW. Předáváte jako jiné reiki, tak jak jste zvyklí, pozicemi rukou, ošetření bolavých míst, pokládáním dlaní na sebe.

 

Zasvěcování do Snow white

 

Zde poskytuji malý návod, můžete se ale řídit svou intuicí a vedením Vyššího Já nebo postupovat tak, jak jste zvyklí z jiných vysokovibračních linií. Důležitý je záměr!

 

Při dálkovém zasvěcování – jednotlivci:

(imaginárně)

Naladím se na zasvěcovanou osobu (použijte fotku, jméno, co máte k dispozici) .Vezmu ruku zasvěcované osoby a vedu ji do zahrady. Ve středu zahrady na nás čeká Ježíš. Tady převezme zasvěcovanou osobu, vezme ji za ruku a vede hlouběji do zahrady. Když přijdou zpět, vezmu zase zasvěcovanou osobu za ruku a vyvedu ji ze zahrady.

 

Při dálkovém zasvěcování – skupina:

Stejný postup, všichni se držíme za ruce a jdeme do zahrady.

Vidím sama sebe a skupinu zabalenou do bílého světla. Poté, co přijde celá skupina do zahrady, přistoupí k muži v bílém (=Ježíš) a mluví s ním.

Když zase všichni přijdou zpět ke mně, jdeme ze zahrady ven.

 

 

Při osobním (kontaktním) zasvěcení – jednotlivci:

Vyladím se na energii SW a se zasvěcovanou osobou se držím tak, že máme dlaně položené na sobě. Udržuji záměr zasvěcení do Snow white. Až ucítím, že energie přestala téci, zasvěcení je u konce.

 

Při osobním (kontaktním) zasvěcení – skupina:

Jsem ve středu kruhu skupiny, postup stejný.

 

 

Malé doporučení na závěr:

Můžete si na pomoc k zasvěcení zavolat Ježíše či jiné bytosti, se kterými pracujete.

Na závěr všem děkuji.

 

Když dáváte zasvěcení, pošlete také současně léčení.